1.HMNL: Split Tommy uvalio Crnici pol tuceta

Luka Perić i Matej Fideršek postigli su svaki po da pogotka.

Prvi polufinalni meč između prvoplasirane ekipe regularnog dijela Split Tommyja i gostiju iz Šibenika bio je jednosmjerna ulica, a prema svemu sudeći, Splićani bi dvokorakom trebali u finale.

Split Tommy – Crnica 6:1 (3:0)

strijelci: 1:0 Tihomir Novak (5′), 2:0 Matej Fideršek (9′), 3:0 Luka Perić (12′), 4:0 Matej Fideršek (24′), 5:0 Josip Suton (25′), 5:1 Ivan Škugor (27′), 6:1 Luka Perić (29′).

SPLIT TOMMY: Žarko Luketin, Filip Kosor, Jakov Grcić, Ivan Ivanković, Maro Đuraš, Josip Jurlina, Ante Ćorluka, Josip Suton, Luka Perić, Matej Fideršek, Duje Vladović, Antonio Sekulić, Tihomir Novak, Ivo Jukić.

CRNICA: Filip Radaj, Josip Vukičević, Dragan Vuković, Ivan Škugor, Nikola Pavić, Tonći Ljubić, Stjepan Perišić, Antonio Perić, Josip Radić, Niko Škugor, Robert Mišković.

Domaći malonogometaši poveli su već u petoj minuti preko kapetana hrvatske malonogometne reprezentacije, Tihe Novaka, a već do polovice prvog dijela imali su prednost od dva pogotka nakon gola Mateja Fideršeka. U 12. minuti Novak sjajno asistira Luki Periću za visokih 3:0.

U nastavku su gledatelji čekali četiri minute na novi pogodak, a ponovo je bio strijelac Fideršek. U sljedećoj minuti novi gol domaćih, nakon akcije iz kornera strijelac je kapetan Josip Suton. U 27. minuti gosti su došli do počasnog pogotka preko Ivana Škugora, a dvije minute potom točku na i postavio je drugi dvostruki strijelac utakmice, Luka Perić.