1.HMNL: Vrgorac zabio nevjerojatnih 19 golova Potpićanu

Duško Martinac postigao je šest golova protiv Potpićana.

Odigrane su utakmice 20. kola 1. Hrvatske malonogometne lige u kojima su gosti došli do jedne pobjede, a Potpićan je primio čak 19 golova na gostovanju u Vrgorcu.

Crnica – Square 2:2

Dalmatinski derbi između Šibenčana i Dubrovčana završio je podjelom bodova. Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Nikola Pavić za domaću ekipu u 15. minuti. Početkom nastavka izjednačio je Igor Leovski, a preokret u 31. minuti donio Ante Daničić. Konačni rezultat postavio je Dragan Vuković u 33. minuti.

Brod 035 – Alumnus 1:2

Alumnus je jedina ekipa koja se sa gostovanja vratila sa tri boda. Robert Ruhek u 15. minuti doveo je domaćina u vodstvo, a u samoj završnici utakmice Brod je doživio pravi šok. Najprije je u predzadnjoj minuti Ivan Matan izjednačio rezultata, da bi u posljednjoj minuti Domagoj Durlen potpuno preokrenuo rezultat.

Futsal Dinamo – Uspinjača 7:0

U zagrebačkom dvoboju Dinamovci su do vrha natrpali mrežu Ivana Pavlića. Najviše se pri tome istaknuo Vedran Matošević koji je postigao tri pogotka.

Vrgorac – Potpićan 98′ 19:1

Ako je Futsal Dinamo natrpao mrežu Uspinjače do vrha, što tek reći za dvoboj Vrgorca i Potpićana u kojem je Potpićan doživio jedan od najvećih poraza u povijesti 1.HMNL. Duško Martinac postigao je šest, Saša Subotić pet pogodaka, a Ante Kraljević tri. Počasni gol zabio je i Marin Katović kada je već bilo 17:0.

Nacional – Osijek Kelme 1:0

Aktualnom prvaku Hrvatske jedan pogodak bio je dovoljan za slavlje nad Osijekom, a njega je postigao Ivan Jurišić u posljednjoj minuti susreta.

Split Tommy – Novo Vrijeme Apfel 3:1

Derbi kola igrao se na splitskim Gripama gdje su gostovali trećeplasirani Makarani. Split je golom Ante Ćorluke u 14. minuti otišao na predah sa minimalnom prednosti, a početkom nastavka Maro Đuraš i Josip Suton odveli su Split na velikih 3:0. Četiri minute prije kraja Vedran Kazazić pružio je nadu gostima, međutim rezuultat se više nije mijenjao.