1.HNL: Murić i Puljić zacementirali Rijeku na drugom mjestu

Puljić i Murić upisali su po gol i asistenciju.

Nogometaši Rijeke savladali su na Rujevici momčad Slaven Belupa rezultatom 2:0 i učvrstili se na drugom mjestu prvenstvene ljestvice 1. hrvatske nogometne lige.

Rijeka – Slaven Belupo 2:0 (1:0)

strijelci: Murić 21′, Puljić 68′

Rijeka: Sluga, Kvržić, Župarić, Velkovski, Mamić, Lepinjica, Pavičić (od 87′ Capan), Murić (od 75′ Bušnja), Halilović, Gorgon (od 45′ Acosty), Puljić

Slaven Belupo: Filipović, Međimorec, Nowak (od 79′ Bongongui), Vidović, Čanađija, Jelić (od 39′ Lima), Doležal, Menalo, Šarlija, Puclin, Bogojević (od 46′ Karamarko)

Nakon početnih ispitivanja snaga u kojima je nešto konkretniji bio domaćin, Farmaceuti su pokleknuli u 21. minuti. Kvržić je prošao po desnoj strani i ubacio, Puljić smirio loptu i vratio za Roberta Murića koji je nije potegnuo svom snagom, već je pametnim i preciznim prizemnim udarcem uhvatio cijelu obranu i vratara Slavena na krivoj nozi.

U nastavku se Murić odužio Puljiću za asistenciju. Igrala se 68. minuta kada je strijelac prvog gola nabacio s desne strane, a Puljić je udarcem glavom poentirao.