1. HRL za Žene: Napeto u Umagu, Bjelovar sustiže Koku

Novo kolo 1. HRL za žene prikalo je dvije jako uzbudljive utakmice. Bjelovar je u direktnom okršaju prestigao Koku, dok su Sesvete minimalno slavile u Umagu

Koka je propustila priliku da sustigne Bjelovar na četvrtom mjestu, u izravnom dvoboju ove dvije momčadi. Lokomotiva i dalje uvjerljivo drži prvu poziciju, dok su  Sesvete u tijesnoj završnici slavile u Umagu i tako zadržale treće mjesto na ljestvici. Dalmatinke su slavile kod kuće protiv Osiječanki, dok je Zrinski upisao pobjedu zbog odustajanja Zameta od lige.

Zrinski – ŽRK Zamet 10:0

ŽRK Split 2010. – RK Lokomotiva 23:43

ŽRK Umag – RK Sesvete Agro-proteinka 23:24 (10:14)

ŽRK Dalmatinka Ploče – ŽRK Osijek 27:23 (15:19)

ŽRK Koka Varaždin – ŽRK Bjelovar 26:27 (15:16)

U neizvjesnoj utakmici 19.kola 1.HRL za žene, Kokice su poražene od strane Bjelovara(26:27).

Bila je to utakmica u kojoj se igralo gol za gol do samog kraja, u kojoj je prednost izmjenjivala strane svakih nekoliko minuta i u kojoj se vidjela želja za pobjedom kod obje ekipe koje se bore za vrh tablice.

Iako dvije minute do kraja Koka Varaždin ima prednost od +2, zbog previše tehničkih grešaka u posljednjim minutama i promašenih zicera Kokica, Bjelovar dolazi do zlata vrijedne pobjede.