11 poena Bogdanovića, sedam Rudeža

Novi predsezonski nastupi Bogdanovića i Rudeža...

Bojan Bogdanović/Getty Images

Dvojica hrvatskih reprezentativaca upisala su nove nastupe u predsezonskim NBA utakmicama. Boston je slavio na gostovanju kod Netsa 109:105. Bojan Bogdanović je u porazu svoje momčadi odigrao 22 minute, postigao 11 poena uz šut iz igre 4/10. Imao je četiri skoka i tri asistencije. Bio je ovo drugi Bogdanovićev nastup u predsezoni nakon lakše ozljede na treningu.

U pobjedi Minnesote protiv Toronta 89:87 Damjan Rudež je na parketu bio 21 minutu. Postigao je sedam koševa uz šut iz igre 2/3. Ostvario je i dvije asistencije. NBA sezona počinje za 13 dana. Naši igrači će očito imati prosječnu minutažu u novoj sezoni.