16. izdanje Memorijal vukovarskih branitelja

16. izdanje Memorijal vukovarskih branitelja

Na turniru će sudjelovati selekcije Hrvata iz Njemačke, Austrije, te kombinirano Švicarske i Švedske.

foto: HNS

Na novom izdanju Memorijala vukovarskih branitelja nastupit će 16 momčadi raspoređenih u četiri skupine, a po završetku grupne faze prvoplasirane će momčadi zaigrati u subotnjim polufinalima. Utakmica za treće mjesto i finalni dvoboj na rasporedu su u nedjelju, nakon čega slijedi proglašenje pobjednika te dodjela pehara i medalja.

Turnir počinje u petak, a svečano otvaranje biti će u 15 sati na stadionu u Bogdanovcima gdje će uz himnu i minutu šutnje biti mimohod predvođen vukovarskim mažoretkinjama.

A (Mitnica) B (Radnički) C (Gradski) D (Bogdanovci)
Osijek Rijeka Dinamo CRO Njemačka
Inter Zaprešić Hajduk Lokomotiva Cibalia
CRO Austrija Cro Švi/Šve Slaven Belupo Troglav 1918
Hrv.Dragovoljac Istra 1961 Vukovar 1991 Rudeš

Raspored odigravanja utakmica:

Skupina A (Stadion HNK Mitnica)

Petak, 27. travnja:

Inter – Hrv. dragovoljac (09:00), Osijek – S. Austrija (10:15), Osijek – Hrv. dragovoljac (16:15), Inter – S. Austrija (17:30)

Subota, 28. travnja:

S. Austrija – Hrv. dragovoljac (09:00), Osijek – Inter (10:15)

Skupina B (Igralište HNK Radnički)

Petak, 27. travnja:

Rijeka – S. Švicarska i Švedska (09:00), Hajduk – Istra 1961 (10:15), Rijeka – Istra 1961 (16:15), Hajduk – S. Švicarska i Švedska (17:30)

Subota, 28. travnja:

Rijeka – Hajduk (09:00), S. Švicarska i Švedska – Istra 1961 (10:15)

Skupina C (Gradski stadion)

Petak, 27. travnja:

Dinamo – Slaven Belupo (09:00), Lokomotiva – Vukovar 1991 (10:15), Dinamo – Vukovar 1991 (16:15), Lokomotiva – Slaven Belupo (17:30)

Subota, 28. travnja:

Dinamo – Lokomotiva (09:00), Slaven Belupo – Vukovar 1991 (10:15)

Skupina D (Stadion Ivan Barun, Bogdanovci)

Petak, 27. travnja:

Cibalia – Rudeš (09:00), HSK Njemačka – Troglav 1918 (10:15), Cibalia – Troglav 1918 (16:15), HSK Njemačka – Rudeš (17:30)

Subota, 28. travnja:

HSK Njemačka – Cibalia (09:00), Troglav 1918 – Rudeš (10:15)

Završnica (Stadion Ivan Barun, Bogdanovci)

Subota, 28. travnja: 

Polufinale A1 – C1 (17:00), polufinale B1 – D1 (17:30)

Nedjelja, 29. travnja:

Susret za treće mjesto (09:00), finale (10:30)

Obavještavamo Vas da portal hrvatskareprezentacija.hr zbog tehničkih poteškoća privremeno prestaje sa radom.