2. HNL: Šibenik ostao maksimalan

Šibenik je zadržao maksimalan učinak u 2. HNL

U četvrtom kolu 2. HNL Šibenik je na svom terenu svladao Imotski 1:0 i zadržao je vodeću poziciju uz maksimalan učinak. Jedini strijelac bio je Solomon već u drugoj minuti. Dugopolje je pred svojim navijačima bilo bolje od Rudeša 2:1 iako su gosti poveli preko Grbića u četvrtoj minuti. Igor Prijić je s dva pogotka preokrenuo rezultat. Pogotkom Antunovića u 18. minuti Segesta je pala u Sesvetama 1:0.

Lučko je slavilo u Sigetu 2:1. Leko je u 61. minuti pogodio za prednost gostiju, da bi sedam minuta potom Kendeš izjednačio. U 75. minuti Rak je pogodio za pobjedu gostiju. Zadar se oporavio nakon lošeg početka sezone i u Stanovima je svladao Goricu 1:0 pogotkom Blaževića. Cibalia i Dinamo II su u Vinkovcima remizirali. Domaći su poveli preko Mišića u 24. minuti, da bi u 54. minuti Knežević pogodio za konačnih 1:1.