2. HNL: Zadar iznenadio Dinamo II u gostima

Dinamo II i Zadar odigrali su 0:0...

Ilustracija

Zanimljivo je bilo u trećem kolu 2. HNL. Nakon katastrofalnog ulaza u sezonu s dva domaća poraza i gol razlikom 0:8 Zadar je uspio osvojiti bod na gostovanju kod Dinama II. Utakmica je završila 0:0. Šibenik je s uvjerljivih 3:0 u gostima svladao Goricu i zadržao maksimalan učinak. Strijelci su bili Aliyu, Solomon i Maleš. U Vinkovcima je Cibalia bila bolja od Dugopolja 2:1. Gosti su poveli preko Prijića u 32. minuti, no Peričić je u 53. minuti dobio drugi žuti karton. Samo tri minute kasnije Frane Vitaić je izjednačio, a u 78. minuti je Vidović pogodio za pobjedu Cibalije samo dvije minute nakon ulaska s klupe.

Imotski je pred svojim navijačima odigrao bez pogodaka protiv Hrvatskog Dragovoljca i osvojio prvi ovosezonski bod. Lučko je na domaćem terenu bilo bolje od Sesveta 3:1. U devetoj minuti je Brtan bio strijelac za prednost domaćina, koju je u pretposljednjoj minuti prvog dijela povisio Leko. Igrala se 51. minuta kad je Horvat pogodio za 3:0, a jedini strijelac za Sesvete bio je Topić u 63. minuti. U Sisku je Segesta svladala Rudeš 4:1 iako su gosti poveli preko Gorgieva u 17. minuti. Segesta je izjednačila autogolom Naumchevskog u 57. minuti, a u posljednjih pola sata su Dedić, Dumbović i Pejić postigli pogotke za pobjedu domaćina.