3. HNL Zapad: Kolo domaćina

Počela je nova sezona 3. HNL Zapad...

U prvom kolu 3. HNL Zapad u svim utakmicama su slavili domaćini, a gosti su postigli samo jedan pogodak. Najveću pobjedu ostvario je Maksimir, koji je s 3:0 bio bolji od Stupnika. Strijelci su bili Mišura, Ćavala i Hanzić. Vrapče je bio bolje od Dugog Sela 1:0, a jedini strijelac je bio Bektaši. Pogotkom Dimovića Vrbovec je istim rezultatom bio bolji od Rijeke II. Domaću pobjedu 1:0 ostvario je i Novigrad protiv Trnja, a jedini strijelac je bio Tustonjić. Zagorec je u Krapini s 2:0 bio bolji od Opatije. Cerovec je doveo domaće u vodstvo, da bi Al Tharwan potvrdio pobjedu.

Na Krku je s 2:1 pao HAŠK. Čuturilo je razveselio domaće navijače pogotkom za 1:0, a u 52. minuti je Krsnik izjednačio. No, već dvije minute kasnije Fumić je pogodio za pobjedu Krka. Vinogradar je s 2:0 svladao Dubravu Tim kabel. Pogotke su u prvih dvadesetak minuta postigli Gavarić i Abramović. Samobor je pogocima Tomića i Držića svladao Špansko 2:0.