[VIDEO] Francuski kup: Pavlović s Angersom izborio polufinale, dalje prošao i PSG

Odigrane su i posljednje dvije četvrtfinalne utakmice francuskog Kupa i saznali smo sve sudionike polufinala.

Prvi klub, koji se večeras plasirao u polufinale, je Angers. Momčad za koju je Pavlović odigrao cijeli susret, pomalo je iznenađujuće s 2:1 izbacila Bordeaux. Već u osmoj minuti Pepe je probio desnu stranu gostiju i prizemno centrirao, a Berigaud zabio za 1:0. Ipak, samo deset minuta kasnije Jaroslav Plašil odlično je pronašao Sankharea, koji iz okreta izjednačuje. Do pogotka vrijednog prolaza Angers dolazi u 67. minuti. Lopta se odbila do N’Doyea, koji iz prve s 20 metara uz sami kut zabija za 2:1 i donosi prolaz svojoj momčadi.

U drugoj večerašnjoj utakmici Paris Saint-Germain s rezervnom momčadi očekivano je izbacio trećeligašku momčad Avranchesa, završilo je 4:0. U 35. minuti Hatem Ben Arfa je odličnim udarcem iz gotovo mrtvog kuta zabio za 1:0.

Isti igrač u 54. minuti povisio je na 2:0, da bi samo dvije minute kasnije Lucas nakon sjajne asistencije Matuidija zabio za 3:0.

Konačnih 4:0 lobom je postavio Pastore osam minuta prije kraja, na asistenciju Ben Arfe.