90 Ćorlukinih minuta u pobjedi Lokomotiva

Vedran Ćorluka sudjelovao je u pobjedi svog Lokomotiva nad Torpedom...

Lokomotiv je konačno dočekao jednu pobjedu i prekid ‘mini-niza’ od tri utakmice bez slavlja, pobijedivši pred svojim navijačima Torpedo rezultatom 2:0.

U konačni trijumf svoj je doprinos ugradio i hrvatski branič Vedran Ćorluka, koji je tradicionalno dobro odradio svih 90 minuta na poziciji ‘šefa obrane’.

Pobjedu su nogometaši Lokomotiva izvojevali u posljednjih dvadeset minuta – stroj se upalio između 71. i 74, a dvostruki je strijelac bio Fernandes.

Ovom su pobjedom Ćorluka i co. preskočili Spartak na šestoj poziciji prvenstvene ljestvice (s utakmicom više), dok čelno mjesto i dalje nedodirljivo čuva Zenit.