[VIDEO] Bundesliga: Kramarićev Hoffenheim remizirao s Kolnom

30. kolo njemačkog prvenstva otvorio je susret Kolna i Hoffenheima, a 49 600 gledatelja vidjelo je remi 1:1, kojim se Koln popeo na šesto mjesto i omogućio Borussiji Dortmund dolazak na treće mjesto, ukoliko pobijedi u svojoj utakmici.

Andrej Kramarić otvorio je susret lijepim udarcem već u četvrtoj minuti, no zamalo je pucao preko gola. U 11. minuti i domaćin je došao do prvog susreta, ali Jojićev pokušaj obranio je Baumann. 18 minuta kasnije i Szalai je pucao glavom, a Horn je upisao svoju prvu večerašnju obranu.

Do kraja poluvremena još su prilike imali Zuber kod gostiju te Heintz za Koln, no golmani su bili nesavladivi i na odmor se otišlo bez pogodaka.

Iz prve prave prilike u nastavku Koln je poveo. Jonas Hector je odlično centrirao, a Bittencourt zabio za 1:0. Neven Subotić mogao je povećati prednost domaćina, no u 69. minuti njegov odličan udarac ispod grede izbio je Baumann.

Gostujuću priliku za izjednačenje propustio je Wagner, koji je u 72. minuti s desetak metara pucao pored gola. Pet minuta kasnije Osako je pucao ravno u Baumanna, no do boda gosti dolaze u trećoj minuti sudačke nadoknade. Tada Demirbay na asistenciju Sule izjednačuje pogotkom uz sami kut i donosi veliki bod gostima. Andrej Kramarić igrao je do 57. minute.