[VIDEO] Primera: Sevilla s lakoćom pobijedila Granadu

Susretom između Seville i Granade otvoreno je 33. kolo španjolskog prvenstva. Domaća momčad nije imala težak zadatak i pred 31 074 gledatelja svladala je pretposljednju momčad lige 2:0 te se bodovno izjednačila s Rojiblancosima.

Već u četvrtoj minuti Jovetić je uposlio Gansa, koji s ruba kaznenog prostora lijepo zabija za 1:0. Sarabia je mogao povisiti na 2:0, no u 13. minuti iz slobodnog udarca pucao je pored gola. Nevjerojatni peh imali su gosti, pošto su do 22. minute zbog ozljeda teren morali napustiti i Saunier i Silva, obojica obrambeni igrači.

Domaćin je i dalje napadao i htio riješiti pitanje pobjednika i prije odmora. Ipak, ni Jovetić ni Mariano nisu pucali u okvir gola, a Sarabijin pokušaj gosti su blokirali pa se na odmor otišlo s minimalnih 1:0.

Ipak, već u prvoj minuti nastavka Sevilla je postigla novi pogodak. Jovetić je petom pronašao Sarabiju, koji prizemno centrira, a Gansa svojim drugim pogotkom povisuje na 2:0. Correa je u 69. minuti zabio i za 3:0, no njegov gol zbog zaleđa je opravdano poništen.

Mogla je Granada do kraja susreta stići i do počasnog pogotka, no deset minuta prije kraja Ponce je pucao pored gola. Sevilla je tako mirno privela susret kraju i upisala nova tri boda.