[VIDEO] Primera: Sevilla ponovno kiksala, na domaćem terenu remizirala s Real Sociedadom

36. kolo španjolskog prvenstva na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan otvorili su Sevilla i Real Sociedad, a svakoj momčadi pripao je bod u 1:1 remiju. Time je Sevilla ostala sve udaljenija od Atletico Madrida.

Do prve prilike došli su gosti, no Oyarzabal je u 13. minuti pucao pored gola. Za Sevillu Ben Yedder je u 19. minuti također pucao pored gola, baš kao i Prieto u 26. minuti za goste.

Veliku priliku u 30. minuti imao je i Escudero, no u 30. minuti Rulli je obranio njegov pokušaj, koji je išao pod samu gredu. Tri minute kasnije Rulli brani i pokušaj Ben Yeddera, no ništa nije mogao u 41. minuti. Ben Yedder je u padu uposlio Sarabiju, koji lobom vara Rullija i zabija za 1:0.

U nastavku do prve veće prilike došla je domaća momčad, no Vitolo je s ruba kaznenog prostora pucao preko gola. I onda u 61. minuti Juanmi je prizemno centrirao, a Vela iskoristio pogrešku domaćeg vratara Rica i izjednačio.

Nije to uzdrmalo Sevillu i u 72. minuti Sarabia je pucao zamalo preko gola. Sedam minuta kasnije Zurutuza je dobio crveni karton, no N’Zonzi nije iskoristio jedinu pravu Sevillinu priliku i utakmica je završila bez pobjednika.