[VIDEO] Primera: James i Morata odveli Real do pobjede nad Granadom

U 36. kolu španjolskog prvenstva Real Madrid s rezervnom momčadi gostovao je kod, sada već drugoligaša, Granade i pobijedio 4:0.

Već u trećoj minuti Vazquez je uposlio Jamesa, koji . U 11. minuti već je 2:0. Coentrao je uputio centaršut, a James glavom povisio na 2:0. Nova prilika, novi gol. U 30. minuti Danilo je povratnom loptom pronašao Moratu, koji je s deset metara uz pomoć grede svladao Ochou i povisio na 3:0, da bi pet minuta kasnije isti igrač nakon asistencije Asensija zabio i za 4:0

Do kraja poluvremena Vazquez je pogodio gredu, a Casemiro pored gola i na odmor se otišlo s velikih 4:0.

I u nastavku nije nedostajalo prilika. U 63. minuti Danilo je pogodio stativu, a dvije minute kasnije Ochoa je paradom spriječio Vazqueza od prvog pogotka. U 66. minuti Ramos je glavom pucao pored gola, a jedinu priliku domaćin je imao u 80. minuti, no Hongla je pucao preko gola. I Karim Benzema imao je priliku, no u sudačkoj nadoknadi Ochoa je obranio i njegov pokušaj.

Luka Modrić i ostao je na klupi, a Mateo Kovačić nije ni doputovao na susret. Kraljevi su ovom pobjedom ostali na drugom mjestu, no imaju utakmicu manje od Barcelone.