[VIDEO] ICC: Tottenham iskoristio katastrofalne intervencije Trappa i srušio PSG

Camping World Stadium u Orlandu, saveznoj državi Florida, ugostio je Paris Saint-Germain i Tottenham u američkom dijelu International Champions Cupa. Branitelji naslova ponovno nisu uspjeli pobijediti, čak štoviše, poraženi su sa 4:2 i vrlo je vjerojatno kako neće obraniti naslov.

Prvu priliku imao je Thiago Motta, ali je u petoj minuti pucao zamalo preko gola. Samo minutu kasnije Rabiot je probio lijevu stranu i prizemno centrirao, a Edinson Cavani iz prve zabio za prednost Parižana.

Već u 11. minuti Englezi su izjednačili. Eriksen je primio loptu na 30-ak metara i pucao te pogodio uz pomoć grede za 1:1.

Pastore je u 16. minuti pucao visoko preko gola, a samo dvije minute kasnije Rabiot je vratio loptu do Trappa, koji ju je ispucao točno na nogu Diera i lopta se od stative odbila u gol te su Pijetlovi preokrenuli.

Pritiskali su do odmora Francuzi i u konačnici prije odmora uspjeli izjednačiti. Odličnu loptu Rabiota primio je Pastore i u same rašlje izjednačio na 2:2 u 36. minuti. Samo dvije minute kasnije nakon lopte Onomaha Dier je mogao ponovno vratiti prednost Englezima, no glavom je pogodio gredu i na odmor se otišlo s neodlučenih 2:2.

U petoj sekundi nastavka Kevin Trapp loše je primio loptu izvan kaznenog prostora i srušio Kanea pa mu je Unkel pokazao izravni crveni karton. Ipak, Areola je obranio Kaneov pokušaj iz slobodnog udarca. Minutu kasnije Alli je pucao pored gola, baš kao i u 62. minuti, dok je minutu kasnije Areola obranio udarac Oakleyja.

U 71. minuti Eriksen je pucao pored gola, a dvije minute kasnije Vorm je upisao prvu obranu, pošto je Di Maria pucao ravno u njega. Do rješenja susreta dolazi osam minuta prije kraja. Alderweireld je primio loptu od Wanyame na 20-ak metara i golom u sami kut donio novo vodstvo Pijetlovima.

Tri minute prije kraja Marquinhos je igrao rukom u kaznenom prostoru i sudac je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Harry Kane i tako postavio konačnih 4:2.