[VIDEO] ICC: Pašalić igrao u porazu Chelseaja od Bayerna, eurogol Mullera

Nakon što je kineski dio International Champions Cupa završio, započeo je onaj singapurški. U njemu sudjeluju tri kluba, a prva dva upravo su završila svoj ogled. Bayern Munchen je s 3:2 pobijedio Chelsea i zasjeo na prvo mjesto, a unatoč porazu, momčad Antonia Contea može biti zadovoljna što nije izgubila s puno većom razlikom.

Već iz prve prilike u šestoj minuti Bavarci su poveli. Do lopte je na 30-ak metara od gola došao Rafinha, pretrčao par metara i pucao te uz pomoć stative doveo Bayern u vodstvo. U 12. minuti već je 2:0. Ribery je probio lijevu stranu i centrirao, a Thomas Muller uklizao i povisio na 2:0. Šest minuta kasnije Ribery je pronašao i Jamesa, koji je ostao sam na osam metara od gola, no pucao je preko grede.

Prvi udarac Plavi su uputili u 25. minuti, no Willian je pucao pored gola. Samo dvije minute kasnije Muller si je otvorio prostora i s 22 metra zabio u sami kut za 3:0. Do kraja odmora Alonso je na drugoj strani pucao preko gola, a Starke je prvu obranu upisao u 43. minuti nakon udarca Batshuayia. Ipak, u trećoj minuti sudačke nadoknade Alonso je pogodio i smanjio na 3:1.

U nastavku smo na prvu pravu priliku čekali sve do 65. minute kada su Ribery i James napravili dvostruko proigravanje, no Kolumbijac je pucao zamalo pored gola. Istom igraču Courtois je sjajnom obrano obranio pokušaj samo minutu kasnije, a Willian je ponovno imao prvu priliku za Chelsea u nastavku, no u 72. minuti je pucao preko gola.

Samo minutu kasnije Batshuayi je pogodio stativu, da bi u 80. minuti na drugoj strani Tolisso pucao preko gola. U 82. minuti Tomori je glavom pucao preko gola, a četiri minute kasnije nakon kornera Hummels nije uspio izbiti loptu pa je Batshuayi smanjio na 3:2. Ipak, Plavi nisu uspjeli doći do izjednačenja i susret je završio 3:2. Mario Pašalić u igru je ušao u 86. minutu.