[VIDEO] ICC: PSG se dva puta vraćao, no Juventus je odnio pobjedu

Nakon što je Barcelona s minimalnih 1:0 pobijedila Manchester United, program International Champions Cupa nastavio se utakmicom između Paris Saint-Germaina i Juventusa, a pobjedu je na Hard Rock Stadium u Miami Gardensu, saveznoj državi Floridi odnio Juventus. Iako su se Parižani dva puta vraćali u susret, Talijani su u konačnici slavili 3:2.

Stara dama dominirala je na samom početku utakmice, a prvu priliku imao je Dybala, no pucao je preko gola. U 18. minuti vidjeli smo i pokušaj Parižana, no Cavani je pucao pored gola s 25 metara. Osam minuta kasnije Di Marijin pokušaj Buffon je lijepom paradom izbio u korner, da bi Dybala na drugoj strani iznudio korner, nakon dobrog udarca u sami kut Areolinih vrata.

U 33. minuti Cavani je doveo PSG u vodstvo, no gol mu je zbog opravdanog zaleđa poništen, a na drugoj strani u posljednjoj minuti prvog dijela Higuain i Dybala napravili su dvostruko proigravanje, a Higuain je zabio i na odmor se otišlo s vodstvom Stare dame.

Nastavak je otvorio Marchisio udarcem ravno u Areolu, a u 54. minuti Lucas je uposlio Di Mariju, koji pored Buffona gura loptu za Guedesa, a on izjednačuje.

Međutim, Juventus se u vodstvo vraća u 63. minuti. Kean je uzeo loptu na sredini terena i zatim uposlio Marchisija, koji s ruba kaznenog prostora zabija za 2:1.

Dakako, Juventus je na odmoru promijenio čak desetoricu igrača, no to se nije primijetilo u njihovoj igri, dok su Parižani promijenili osmoricu. U 67. minuti Dani Alves je pucao u sami kut, no Pinsoglio je spriječio njegov pokušaj, da bi rezervni golman talijanske momčadi obranio i Lo Celsov pokušaj iz 77. minute.

Ipak, ništa nije mogao deset minuta prije kraja. Lo Celso je pronašao Kurzawu, koji centrira, a Pastore glavom izjednačuje. Međutim, Juventus se ponovno vraća. Kimpembe je srušio Keana u kaznenom prostoru, a sudac je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Marchisio, pucao je po sredini i donio pobjedu Juventusu.