[VIDEO] ICC: Perišić asistent u Interovoj pobjedi protiv Bayerna

Odigrana je i druga utakmica International Champions Cupa u singapurškom dijelu, a Bayern Munchen je imao priliku za osvajanje naslova. Ipak, Inter je pobijedio 2:0 te će o pobjedniku ovog dijela natjecanja odlučivati utakmica između Chelseaja i Intera, koja je na rasporedu u subotu od 13:35 sati.

Već u petoj minuti Perišićev pokušaj blokirao je Rafinha, a bolji ulazak u susret Inter je iskoristio u devetoj minuti. Nakon centaršuta Antonia Candreve do lopte je došao Eder i glavom od poda zabio za prednost Nerazzurra. Prvi udarac Bavarci su uputili u 13. minuti, no Rafinha je pucao pored gola, dok je Comanov udarac iz 21. minute završio preko gola.

Pucali su tada i James i Tolisso, ali ne u okvir gola, da bi na drugoj strani Inter povisio prednost u 30. minuti. Perišić je centrirao, a Eder glavom zabio svoj drugi pogodak za 2:0. Tri minute kasnije Skriniar je nagazio Riberyja, koji je zbog ozljede morao napustiti igru, a umjesto njega ušao je Pantović. Do kraja poluvremena nije bilo prilika i Talijani su s iznenađujućim, ali zasluženim vodstvom, otišli na odmor.

Nastavak je otvorio Lewandowski udarcem preko gola, a u 51. minuti Joao Mario je iz slobodnog udarca pogodio vanjski dio mreže. U 63. minuti Candreva je pucao ravno u Ulreicha, a na drugoj strani Renato Sanches je pucao zamalo pored gola. Do kraja utakmice nije bilo prevelikih uzbuđenja, a vrijedi spomenuti kako je Ivan Perišić igrao do 84. minute, kada ga je zamijenio Pinamonti, dok je Marcelo Brozović u igru ušao u 66. minuti umjesto Joao Marija.