[VIDEO] ICC: Pogledajte golove Rakitića i Kovačića u sinoćnjem El Clasicu

Barcelona i Real Madrid sinoć su u Miamiju odigrali odličan El Clasico u sklopu International Champions Cupa. Katalonci su pobijedili 3:2 i na taj način osvojili ovo natjecanje po prvi put u klupskoj povijesti, a u glavnim ulogama bili su i hrvatski reprezentativci Ivan Rakitić i Mateo Kovačić.

Naime, nakon što je Lionel Messi već u trećoj minuti doveo Blaugranu u vodstvo, ukazao se i naš Rakitić. Neymar je prošao po lijevoj strani te pronašao Raketu, koji je sjajnim udarcem povisio prednost Katalonaca na 2:0 već u sedmoj minuti.

Međutim, točno sedam minuta kasnije na drugoj strani Kraljevi su krenuli u polukontru, a do lopte je došao Mateo Kovačić i s ruba kaznenog prostora smanjio na tadašnjih 2:1. Upisao je popularni Kova i asistenciju za drugi gol Reala pa se na odmor otišlo s neodlučenih 2:2.

Ipak, na kraju Kraljevi nisu slavili. Gerard Pique im je u 50. minuti nanio i treći uzastopni poraz te donio treću uzastopnu pobjedu Barceloni, kojom je momčad Ernesta Valverdea osvojila ovo natjecanje.