[VIDEO] Primera: Gostujuće pobjede Athletica, Leganesa i Seville

Odigrane su još tri utakmice drugog kola španjolske Primere, u kojima smo vidjeli sve tri gostujuće pobjede s identičnim rezultatom.

Athletic Bilbao u gostima je slavio protiv Eibara s minimalnih 1:0. Gol odluke 5 932 gledatelja na Estadio Municipal de Ipurua vidjelo je u 38. minuti. Inaki Williams je pokrenuo polukontru i s desne strane centrirao, a Aritz Aduriz glavom donio Baskima pobjedu.

Još jedna gostujuća momčad upisala je minimalnu 1:0 pobjedu, a to je bio Leganes. Momčad iz predgrađa Madrida pobijedila je Espanyol usred Barcelone pogotkom Mantovanija u 27. minuti, a njegovom golu prethodio je pokušaj Ramosa, kojeg je obranio Lopez.

Treća utakmica, treća gostujuća pobjeda. Sevilla je na gostovanju pobijedila Getafe s minimalnih 1:0, a jedini gol pao je šest minuta prije kraja kada je Mercado prizemno centrirao, a Ganso petom zabio za pobjedu.