A-1 LIGA: Pobjede Splita, Zagreba i Jolly-a

Nakon što su u prvom kolu pobijedili Cedevitu, igrači Splita su upisali i drugu pobjedu na otvaranju nove sezone hrvatske košarkaške lige. U drugom su kolu na splitskim Gripama bili bolji od momčadi Alkara. Na poluvrijeme se otišlo s minimalnom prednošću gostiju (38:39), ali su Splićani u nastavku susreta preuzeli vodstvo koje nisu ispuštali do kraja utakmice. Domaćine su predvodili Kedžo s 19 koševa i 7 skokova te Filipović sa 17 koševa i 5 asistencija. Kod gostiju je najučinkovitji bio Johnson s 27 koševa i 5 asistencija.

KK Split – KK Alkar 85:74  (15:17, 23:22, 26:18, 21:17)

Jolly JBS je na Mavrincima protiv Škrljeva upisao i drugu pobjedu sezone. Do pobjede su došli zahvaljujući odličnom igrom tijekom druge i treće četvrtine kada su postigli 56, a primili 34 koša. Šibenčane je do pobjede predvodio Špralja s 20 koševa dok su kod domaćina najraspoloženiji bili Stipčić sa 16 te Radunić s 14 koševa.

KK Škrljevo – Jolly JBS 80:93 (24:22, 16:32, 18:24, 22:15)

Zagreb je u jednom izjednačenom susretu bio bolji od Kvarnera. Pobjednik je odlučen tek na kraju dvoboja kada je Batur pogodio tricu i slobodna bacanja za vodstvo Zagreba. Vitali je slobodnim bacanjima potvrdio pobjedu Zagreba koji nakon dvije utakmice ima dvije pobjede. Božić s 20 i Marčinković sa 17 koševa su bili najbolji strijelci Zagreba dok su kod domaćina najbolji bili Miličević s 18 koševa i Veljačić koji je zabio 15 koševa, a uz to je upisao i 6 asistencija te 5 skokova.

KK Kvarner – KK Zagreb 67:72 (13:22, 24:16, 15:16, 15:18)

Na vrhu tablice se nalazi Cibona koja je jedina odigrala tri utakmice, a s maksimalnim učinkom (dvije pobjede u dva kola) je slijede: Jolly, Split, Osijek, Zadar i Zagreb.