ABA LIGA: Nova pobjeda Cibone

Nakon pobjede nad Igokeom, Cibona je u drugom kolu ABA lige, u svom Draženovom domu ugostila momčad Mornara. Igrači Damira Mulaomerovića su furiozno krenuli u utakmicu te je nakon nepune tri minute rezultat bio 12:0, a prva četvrtina završava vodstvom Cibone 28:16. U drugoj je četvrtini Cibona kontrolirala igru nedopustivši gostima da ozbiljnije smanje prednost te se na poluvrijeme odlazi s rezultatom 48:37 za Vukove. Cibona je prednost održavala do druge polovice treće četvrtine nakon čega se ta prednost postepeno počela smanjivati. U posljednju se četvrtinu ulazi s vodstvom Cibone 71:65. Gosti su serijom 7:0 po prvi puta na utakmici preuzeli vodstvo. Zahvaljujući slobodnim bacanjima Marića i Žižića, Cibona je vratila prednost na svoju stranu. Imali su igrači Mornara šut za pobjedu, ali je šut Dickersona bio neprecizan. Najbolji igrači kod Cibone bili su Šakić s 27 i Žižić s 19 koševa dok je goste predvodio Cole Dickerson s 33 postignuta koša. U idućem kolu Vukovi igraju u gostima kod Partizana.

Cibona – Mornar 91:89 (28:16, 20:21, 23:28, 20:24)