Amerikanke suvereno osvojile 3.Croatia indoor Cup, naše djevojke odlične druge

Iva Zlomislić najbolja je golmanica turnira.

Reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država osvojila je 3. Croatia indoor Cup u dvoranskom hokeju koji se održao u Zelini.

U konkurenciji pet reprezentacija (Hrvatska, Slovačka, Slovenija, Mađarska, SAD), Amerikanke su suvereno došle do trijumfa upisavši sve četiri uvjerljive pobjede. Van konkurencije utakmice su igrale i reprezentacije Hrvatske i SAD-a do 21 godine.

Corinne Zanolli

U susretu koji je odlučivao o prvom mjestu, SAD je sa 8:3 bio bolji od Hrvatske. Ivona Makar šokirala je Amerikanke golom u prvoj minuti, ali već nakon nekoliko minuta, SAD je vodio 3:1. Zanimljivost je vratila Dora Lagančić, no ipak naše cure nisu mogle još dugo parirati.

Treće mjesto pripalo je Slovačkoj, četvrta je Slovenija, a posljednju petu poziciju zauzela je Mađarska kojoj je ovo prvo službeno natjecanje.

Najbolja igračica turnira, ujedno i djevojka sa najviše pogodaka je Corinne Zanolli iz pobjedničke reprezentacije. Naša Iva Zlomislić proglašena je najboljom golmanicom.