Anketa HR: Izaberite igrača utakmice!

Izbornik Zlatko Dalić postavio je odličnu taktiku protiv uvijek neugodnih Grka što je na koncu rezultiralo visokom pobjedom 4:1.

Hrvatska je slavila protiv Grčke 4:1 na Maksimiru u prvoj utakmici dodatnih kvalifikacija za Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. godine u Rusiji.

Izbornik Zlatko Dalić postavio je odličnu taktiku protiv uvijek neugodnih Grka što je na koncu rezultiralo visokom pobjedom 4:1. Vatreni su pokazali sjajan nogomet te tako ostvarili veliku prednost uoči uzvratnog susreta u Pireju koji je na rasporedu u nedjelju 12. studenog.

Prvi gol zabio je Luka Modrić iz najstrože kazne. Strijelac drugog gola bio je Nikola Kalinić u 20. minuti udarcem peton nakon prekrasne timske akcije. Nakon deset minuta gosti su preko Sokratisa Papastathopoulosa uspjeli smanjiti rezultat na 2:1. No,  nakon primljenog gola naši nisu posustali već su krenuli još jače te preko Ivana Perišića u 33. i Andreja Kramarića u 48. došli do velike pobjede u prvoj utakmici dodatnih kvalifikacija.

Glasujte u anketi HR-a i izaberite igrača utakmice po Vašem mišljenju.