Ante Rebić postigao prvijenac u dresu Fiorentine

Kup Italije: Fiorentina - Chievo 2:0. Rebić je u 45. minuti glavom pospremio loptu u mrežu za 2:0

Osmina finala Kupa Italije

FIORETNINA – CHIEVO 2:0

Stadion Artemio Franchi. Gledatelja: 7.949. Sudac: Irrati.

Strijelci: 1:0 Joaquin (29′), 2:0 Rebić (45′).

FIORENTINA: Neto; Roncaglia, Rodriguez, Compper (Vecino 80), Tomovic; Ambrosini, Mati Fernandez, Borja Valero; Wolski (Pizarro 70), Rebic (Matos 64), Joaquin

CHIEVO: Silvestri; Cesar, Dainelli, Pamic (Drame 40), Sardo; Bentivoglio, Radovanovic, Hetemaj, Sestu (Thereau 54); Paloschi (Frey 71), Estigarribia

Ante Rebić postigao je prvi gol za Fiorentinu u pobjedi nad Chievom 2:0 u utakmici osmine finala Kupa Italije.  Rebić je konačno dobio priliku da demnostrira svoje mogućnosti od prve minute i to je iskoristio na najbolji mogući način. Borja Valero izveo je slobodan udarac, lopta se odbila od grede, a Rebić je bio najprisebniji i glavom pospremio loptu u mrežu. Hrvatski reprezentativc igrao je do 64. minute kada ga je zamijenio Matos.