AO: Fenomenalni Marach i Pavić izborili finale

Sjajan uspjeh austrijsko-hrvatske kombinacije.

Oliver Marach i Mate Pavić izborili su finale prvog Grand Slam turnira ove sezone, Australian Opena. Oni su nakon preokreta sa 4:6, 7:5 i 7:6 pobijedili Bena McLachlana i Jan-Lennard Struffa.

U prvom setu gledali smo izjednačen dvoboj sve do rezultata 5:4 kada japansko-njemačka kombinacija dolazi do prve break lopte i odmah ju koristi za osvajanje seta.

Naš par uzvraća istom mjerom u drugom setu. Pri rezultatu 5:5 oduzimaju servis protivnicima te koriste treću set loptu za izjednačenje.

Breakova u posljednjem setu nije bilo pa je tie-break odlučivao pobjednika. Iako su gubili 3-2, Marach i Pavić uspjeli su preokrenuti rezultat i slaviti sa 7-4 te nakon dva sata i 28 minuta igre izboriti finale.