Arjen Robben. “Kovaču je mjesto s nama”

Najveći problem Kovaču pravi James Rodriguez.

Bivši hrvatski izbornik i trener njemačkog prvaka Bayerna, Niko Kovač kupio si je pobjedom 5:1 u petom kolu Lige prvaka protiv Benfice na kratko mir od stalnih priča o otkazu.

Kovač je na klupi Bayerna upisao 13 pobjeda, četiri remija i tri poraza, a najveći problem zadali su mu kiksevi u posljednjim minutama. Protiv Augsburga primili su gol za 1:1 u 87. minuti, istim rezultatom remizirali su sa Freiburgom kada su gol dobili u 89. minuti, a Fortuna je došla do boda nakon zaostatka 3:1 golom u 93. minuti i tu je došlo do velikih polemika.

Junak protiv Benfice bio je dvostruki strijelac Arjen Robben koji je načeo Portugalce golovima u 13. i 30. minuti, a onda su Robert Lewandowski i Frank Ribery dovršili posao. Nizozemski veteran nakon utakmice je za njemački Sky podržao trenera.

“Pobjeđujemo zajedno i gubimo zajedno. Sretan sam zbog trenera, on je jedan od nas i mjesto mu je s nama” – rekao je Arjen Robben,

Sportski direktor Bayerna, Hasan Salihamidžić potvrdio je da će Kovač voditi momčad u subotu protiv Werdera, a pobjedom bi napokon skinuo teret.