Asistencija Borne Rendulića u pobjedi Colorada

Colorado je na domaćem terenu svladao Dallas Stars rezultatom 4:3.

Borna Rendulić/Getty Images

Hokejaši Colorado Avalanchea pobijedili su Dallas Star na domaćem terenu za petu pobjedu u posljednjih šest utakmica. Opet se svojom igrom istaknuo prvi hrvatski hokejaš u NHL-u, Borna Rendulić koji je asistirao za poslejdnji gol Colorada.

Utakmicu je bolje započeo Dallas koji je nakon prve trećine vodio rezultatom 2:0 golovima Ritchiea i Scevioura u prvoj i desetoj minuti. Colorado potpuno preokreće susret u drugoj trećini kada pogocima Johnsona i Mitchella u razmaku od dvije minute dolaze do izjednačenja, a vodstvo im donosi MacKinnon devet sekundi prije završetka trećine. U trećem dijelu na scenu stupa Borna Rendulić asistencijom za Duchenea nakon samo 12 sekundi posljednjeg dijela utakmice. Konačni rezultat postavlja Hemsky dvije minute kasnije.

Colorado se trenutno nalazi na 10. mjestu Zapadne konferencije sa 44 boda.