Asistencija Perišića u uvjerljivom porazu Wolfsburga

Ivan Perišić upisao je asistenciju u domaćoj katastrofi Wolfsburga protiv Napolija (1:4)...

U prvoj utakmici četvrtfinala Europske lige Napoli je u gostima svladao Wolfsburg 4:1. U 15. minuti je Mertens poslao dugu loptu za Higuaina, koji je pogodio za prednost gostiju iako je upitno jeli bio u zaleđu, a možda je i igrao rukom. Osam minuta kasnije je argentinski napadač uposlio Hamšika, a on je povisio na 2:0. Ivan Perišić je ušao u 64. minuti, a nekoliko sekundi kasnije njegova je momčad primila novi pogodak. Strijelac je opet bio Hamšik na dodavanje Callejona.

U 77. minuti je Insigne ubacio, a Gabbiadini je glavom postigao četvrti pogodak Napolija. Perišić je tri minute kasnije prošao po lijevoj strani i lijepo uposlio Bendtnera, a on je postigao počasni pogodak Wolfsburga za konačnih 1:4. Ivan Strinić nije imao pravo nastupa.

Club Brugge i Dnipro su odigrali bez pogodaka, a Nikola Kalinić je igrao do 70. minute. Dinamo Kijev je pred svojim navijačima poveo protiv Fiorentina pogotkom Lensa u 36. minuti, ali u posljednjim trenucima dvoboja Babacar je izjednačio. Badelj je odigrao cijelu utakmicu, a Vida je ušao u 24. minuti.