ATP: Andreas Seppi pobijedio Ivana Dodiga u 2. kolu turnira u Moskvi

Drugo kolo: Ivan Dodig - Andreas Seppi 5:7, 6:7 (3)

Ivan Dodig/Getty Images

Ivan Dodig nije uspio izboriti treće kolo ATP turnira u Moskvi. Dodig je u 2. kolu izgubio od Talijana Andreasa Seppija 5:7, 6:7 (3) u meču koji je trajao sat i pedeset minuta. Bio je to šesti međusobni ogledu dvaju tenisača i peta pobjeda talijanskog predstavnika.

Dodig je propustio puno prilika u meču, od 12 šansi za oduzimanje servisa, hrvatski tenisač iskoristio je samo dvije! Na drugoj strani Seppi je od četiri prilike iskoristio tri.

Hrvatski tenisač u prvom setu je uzeo dva breaka, ali izgubio tri puta početni udarac. Seppi u drugoj dionici nije stigao do prilike za break, ali je spasio tri break lopte na svom servisu.

U trinaestoj igri druge dionice Dodig je poveo 2:1 i onda je Seppi nanizao pet poena i otvorio si put u iduće kolo. Dodig je spasio jednu meč loptu, više od toga nije uspio.