ATP Antwerpen 2. kolo

[VIDEO] Teška ozljeda! Div sa šalate u bolovima napustio dvoranu

Ivo Karlović predao je meč u drugom setu zbog ozljede.

Foto : Ivo Karlović / Facebook

Hrvatski tenisač Ivo Karlović predao je meč osmine finala ATP turnira u belgijskom Antwerpenu u drugom setu protiv Grka Stefanosa Tsitsipasa zbog ozljede.

Ivo Karlović neće igrati četvrtinu finala turnira u Antwerpenu jer je u drugom setu, na servisu Stefanosa Tsitsipasa, predao meč. U tom trenutku je Grk vodio u setovima, a u drugom setu Ivo je predao prilikom vodstva 6:5 i 15:15 na servisu Grka.

Prvi set se odlučivao u ‘tie-breaku’ nakon što nijedan tenisač nije došao do ‘breaka’. Jedino je naš tenisač imao jednu priliku za oduzimanje početnog udarca u 11. gemu, ali Tsitsipas se uspio obraniti. U trinaestoj igri Grk je osvojio set sa 7:4.

U drugom setu sličan scenarij do trenutka predaje meča. Oba tenisača su suvereno osvajala gemove na svojim servisima bez ijedne prilike za ‘break’. Pri vodstvu Karlovića 6:5 u 12. gemu, na servisu Grka, bilo je 15:15 i u tom trenutku naš tenisač predaje meč zbog ozljede čime Tsitsipas automatski prolazi dalje u četvrtfinale.