ATP Barcelona: Ivo Karlović nakon preokreta izbacio domaćeg predstavnika

Div sa Šalate izborio je drugo kolo.

Foto : Ivo Karlović / Facebook

U prvom kolu ATP turnira u španjolskoj Barceloni 75. tenisač svijeta Ivo Karlović uspješno je izborio drugo kolo nakon što je pobijedio domaćeg predstavnika i 211. igrača ATP ljestvice, Tommyja Robreda. Nakon dva sata i 19 minuta igre i preokreta pobijedio je 6:7, 7:6 i 6:4.

U prvom setu nijedan tenisač nije došao ni do prilike za break, a u tie-breaku jedan izgubljeni servis našeg tenisača bio je dovoljan da Robredo povede s 1-0 u setovima. Identičnu igru gledali smo u drugom setu, bez ijedne prilike za break. Međutim, u trinaestoj igri div sa Šalate je dva puta oduzeo servis protivniku i s 10-8 izjednačio na 1-1 u setovima.

Odlučujući set bio je riješen na najbolji mogući način. Pri rezultatu 4:4 Karlović je oduzeo servis protivniku, iskoristio prvu meč loptu i izborio drugo kolo.