ATP Budimpešta: Mektić i Peya izbačeni već u osmini finala!

Šokantno ispadanje prvih nositelja.

Nikola Mektić u paru s Alexanderom Peyom nije se uspio plasirati u četvrtinu finala ATP turnira u mađarskoj Budimpešti. Njih dvojica su nakon 107 minuta igre poražena od Wesley Koolhofa iz Nizozemske i Artema Sitaka iz Novog Zelanda rezultatom 5:7, 7:6 i 7:10.

Prvi set prošao je bez oduzetih servisa sve do rezultata 6:5. Tada nizozemsko-novozelandska kombinacija radi break te koristi prvu set loptu i dolazi do prednosti od 1-0 u setovima.

Prvi nositelji trgnuli su se u drugom setu, kojeg su osvojili nakon što su u tie-breaku pobijedili 7-4. Međutim, odlučujući set otišao je na stranu protivnika, koji su s 10:7 prošli u četvrtfinale.