ATP Budimpešta: Škugor i Inglot osvojili naslov protiv četvrtih nositelja!

Veliki uspjeh za Franka Škugora.

Franko Škugor i Austrijanac Dominic Inglot osvojili su naslov pobjednika ATP turnira u mađarskoj Budimpešti nakon što su pobijedili četvrte nositelje, Matwe Middelkoopa iz Nizozemske i Argentinca Andresa Moltenija. Nakon preokreta i 97 minuta igre završilo je 6:7, 6:1 i 10:8.

U prvom setu nismo vidjeli oduzete servise pa je tie-break odlučio o pobjedniku prvog seta. U njemu su se četvrti nositelji ipak bolje snašli i rezultatom 10-8 poveli. Ipak, samo 29 minuta bilo je potrebno da u drugom setu uz dva breaka Škugor i Inglot izjednače i odvedu susret u odlučujući, treći set.

U njemu su Middelkoop i Molteni vodili 2-0, 3:2, 5:4 i 7:6, no tada Škugor i Inglot rade preokret i s 10-8 dolaze do naslova.