ATP Budimpešta: Škugor s Inglotom nakon preokreta izborio četvrtfinale

Naša kombinacija izbacila je treće nositelje.

Franko Škugor u paru s Dominicom Inglotom iz Ujedinjenog Kraljevstva izbacio je bjelorusko-austrijsku kombinaciju Mirnyi Oswald nakon preokreta i 99 minuta igre rezultatom 4:6, 7:5 i 10:7.

Prvi set odlično je započeo jer je nakon samo 12 minuta igre na semaforu već stajalo 3:0 za Škugora i Inglota. Međutim, protivnici se vraćaju i nakon dva oduzeta servisa preokreću te dolaze do vodstva u setovima od 1-0.

Jedan break u najboljem mogućem trenutku, pri rezultatu 6:5, donio je izjednačenje u setovima, da bi u odlučujućem setu, nakon što su treći nositelji vodili 4:2, Škugor i Inglot preokrenuli rezultat te s ukupnih 10-7 izborili četvrtinu finala.