ATP Delray Beach: Korejac Chung izbacio Franka Škugora

Naš predstavnik ostao je bez četvrtine finala.

U četvrtfinalu ATP turnira u američkom Delray Beachu nećemo gledati našeg Franka Škugora. Njega je u susretu osmine finala nakon sat i 54 minute igre pobijedio 30. tenisač svijeta, Korejac Hyeon Chung.

Odlično je naš tenisač, 303. igrač na ATP ljestvici krenuo u susret i odmah na početku prvog seta napravio break. Međutim, Korejac se pri rezultatu 2:1 vraća u susret, da bi u najgorem mogućem trenutku po našeg tenisača, pri rezultatu 5:4, iskoristio prvu break, a ujedno i set loptu i došao do prednosti.

Iako je osmi nositelj u drugom setu poveo sa 4:0, Franko je spasio tri meč lopte i vratio se u susret izjednačivši na 6:6. Set je otišao u trinaestu igru, u kojoj je ipak Korejac, nakon što je gubio 2-4, došao do pobjede 7-4.