ATP Dubai: Ćorić pobjedom nad Paireom izborio četvrtfinale

Još jedna velika pobjeda našeg tenisača.

Nakon što je U šesnaestini finala izbacio Francuza Gasqueta, u osmini finala jakog ATP turnira u Dubaiju Borna Ćorić je nakon samo 64 minute izbacio i drugog francuskog predstavnika, Benoit Pairea rezultatom 6:1 i 6:4.

Već na samom početku naš tenisač, 50. na ATP ljestvici, poveo je 2:0 nakon oduzimanja servisa protivniku, a do kraja seta još je dva puta napravio break i za svega 26 minuta igre poveo 6:1.

Drugi set bio je dosta izjednačeniji, Ćorić je napravio break pri rezultatu 2:1 i došao do osjetne, 4:1 prednosti, no 46. tenisač svijeta se vratio i izjednačio na 4:4. Ipak, novim breakom u najboljem mogućem trenutku, pri rezultatu 5:4, Ćorić je izborio četvrtfinale.