ATP Dubai: Dodig i Ram bez finala

Naš tenisač nije se uspio plasirati u finale.

U konkurenciji muških parova ATP turnira u Dubaiju Ivan Dodig i Rajeev Ram nisu se uspjeli plasirati u finale. Bolji od njih u polufinalu bili su Jean-Julien Rojen i Horia Tecau rezultatom 7:5 i 6:3 nakon 89 minuta igre.

Meč je bio dosta ispresijecan mnogim pauzama zbog kiše, a prvi set bio je odlučen pri rezultatu 6:5 kada drugi nositelji rade jedini break prvog seta i dolaze do vodstva. I u drugom setu je jedan oduzeti servis bio dovoljan, pri rezultatu 4:3 nizozemsko-rumunjska kombinacija napravila je break i došla do pobjede.

U finalu će igrati protiv boljeg iz susreta između Damira Džumhura iz BiH te Filipa Krajinovića iz Srbije ili Amerikanca Jamesa Cerretanija i Indijca Leandera Paesa, čiji je meč na rasporedu od 18 sati.