ATP Geneva: Ivo Karlović poražen već u prvom kolu

Loše vijesti dolaze nam iz Švicarske.

Ivo Karlović nije se uspio plasirati u osminu finala ATP turnira u švicarskoj Genevi. Nakon puna dva sata i tri minute poražen je od Nijemca Petera Gojowczyka rezultatom 6:7, 6:4 i 6:7.

Nijednu jedinu priliku za break nismo vidjeli u prvom setu, no u trinaestoj igri već na samom početku mini-breakom 49. tenisač došao je do 3-0 vodstva, a prednost od tri gema nije ispustio do samog kraja.

U drugom setu jedan break pri rezultatu 4:4 bio je dovoljan da Div sa Šalate izjednači na 1-1 u setovima, a treći set bio je preslika prvog, u kojemu je ponovno Gojowczyk, ovaj put još uvjerljivije, sa 7-1 prošao dalje.