ATP Geneva: Marach i Pavić lakoćom do finala!

Prvi nositelji izborili su finale.

U finalu ATP turnira u švicarskoj Genevi gledat ćemo prve nositelje, Austrijanca Olivera Maracha i našeg Matu Pavića, koji su u dvoboju polufinala nakon 70 minuta igre bili bolji od Roberta Lindstedta iz Švedske i Andreija Vasilevskog iz Bjelorusije rezultatom 6:1 i 7:6.

Već nakon samog početka prvog seta vidjelo se da će ovaj meč biti jednosmjeran. Nakon samo 12 minuta igre uz dva breaka rezultat je bio 3:0, da bi još jednim oduzetim servisom Marach i Pavić poveli sa 6:1.

Suparnici se nisu tako olako predavali i u drugom setu su spasili break / meč loptu te odveli set u trinaestu igru. Ipak, u njoj su prvi nositelji deklasirali protivnike, ubrzo poveli 4-1 te naposljetku zaključili meč osvajanjem tie-breaka rezultatom 7-2.