ATP Hamburg: Marach i Pavić poraženi u finalu

Prvi nositelji nisu uspjeli osvojiti naslov.

Prvi nositelji ATP turnira u njemačkom Hamburgu, Oliver Marach i Mate Pavić, poraženi su u finalu od Julio Peralte i Horacia Zeballosa rezultatom 6:1, 4:6 i 10:6 nakon 91 minute igre.

Bio je to prvi set kakvog naša kombinacija najvjerojatnije želi zaboraviti već danas. Čileanac i Argentinac oduzeli su im dva servisa i ubrzo došli do dvije set lopte, od kojih su iskoristili već prvu.

Ipak, Marach i Pavić uspjeli su se vratiti i izjednačiti u drugom setu te odvesti susret u neizvjesni treći set. U njemu je naša kombinacija vodila 3-1, no protivnici su uspjeli preokrenuti rezultat i povesti sa 7-4. Nisu Peralta i Zeballos nakon toga dopuštali prvim nositeljima da se približe te su u konačnici osvojili naslov.