ATP Houston: Ivo Karlović poražen od Sandgrena u polufinalu

Diva sa Šalate nećemo gledati u finalu.

Foto : Ivo Karlović / Facebook

Ivo Karlović ipak se nije uspio plasirati u finale ATP turnira u američkom Houstonu. Bolji od njega bio je osmi nositelj, domaći tenisač Tennys Sandgren rezultatom 7:6 i 7:6.

U prvom setu činilo se da bi div sa Šalate mogao povesti nakon breaka kod rezultata 3:2 i vodstva od 4:2. Međutim, tada 56. tenisač svijeta serijom od 3-0 preokreće rezultat i u konačnici odvodi susret u tie-break u kojemu sa glatki 7-2 dolazi do prednosti.

U drugom setu je Tennys vodio za break prednosti, 3:1, no ovaj put naš, 88. igrač na svijetu, napravio je seriju od 3-0 i odveo susret u trinaestu igru. Međutim, ona je ponovno pripala Amerikancu, koji je s rezultatom 7-4 nakon 99 minuta igre upisao pobjedu i izborio finale.