ATP Houston: Karlović u paru s Nestorom izborio četvrtinu finala

Naš tenisač zajedno s Kanađaninom uspješno je preskočio prvu prepreku.

Ivo Karlović i kanadski tenisač Daniel Nestor uspješno su izborili četvrtinu finala ATP turnira u američkom gradu Houstonu. Njih dvojica su za 77 minuta igre bili bolji od Australaca Nicka Kyrgiosa i Matta Reida rezultatom 7:6 i 6:4.

Iako su oba para imali pregršt break lopti, njih sedam ukupno, oduzetih servisa u prvom setu nije bilo pa je tie-break odlučio pobjednika. U njemu je naša kombinacija povela 3:0, no nije iskoristila čak tri set lopte pa su se Australci vratili i izjednačili na 6:6. Ipak, s dva uzastopna boda Karlović i Nestor osvojili su prvi set.

Drugi set bio je riješen relativno brzo. Već na samom otvaranju naš par, koji je s pozivnicom upao u ovaj turnir, poveo je 2:0 te mirno priveo meč kraju.