ATP Indian Wells: Ivo Karlović nakon drame i preokreta poražen od Marterera

Div sa Šalate nije uspio proći u drugo kolo.

Ivo Karlović nije se uspio plasirati u drugo kolo ATP turnira u Indian Wellsu. On je nakon dva sata i 19 minuta igre nakon preokreta poražen od njemačkog tenisača Maximiliana Marterera, završilo je 7:6, 6:7 i 3:6.

Prvi set bio je u potpunosti izjednačen, bez ijednog oduzetog servisa te je susret odlučen nakon tie-breaka. U njemu su oba tenisača pravili pogreške te imali po četiri set lopte, koje nisu iskoristili. Ipak, Ivo je iskoristio svoju petu i rezultatom 15-13 osvojio trinaestu igru.

Ni u drugom setu nismo vidjeli nijedan break te je i on odlučen nakon tie-breaka. Ovaj put u njemu je bilo puno manje neizvjesno, a jedan izgubljen servis našeg tenisača pri rezultatu 2-1 bio je dovoljan da 73. tenisač svijeta izjednači rezultat.

Treći set, nažalost, odlučen je nakon samo jednog breaka, kojeg je Nijemac napravio pri rezultatu 3:2. Do kraja seta nije bilo break prilika i nakon prve meč lopte naš predstavnik je ispao.