ATP Istanbul: Novi poraz Ćorića

Borna Ćorić/Foto: Gettyimages

Borna Ćorić još će malo pričekati na prvu pobjedu nakon osvajanja titule u Marrakechu. Treći uzastopni poraz upisao je danas u Istanbulu, a bolji od njega nakon tri tijesna seta bio je Srbin Dušan Lajović, 84. tenisač svijeta. Nakon dva sata i 40 minuta Lajović je slavio sa 6:3, 6:7 i 7:5.

Oba tenisača držala su svoj servis od 3:3 u prvom setu, kada Lajović uzima 5 gemova zaredom, što mu je donijelo set i prednost u drugom dijelu. Srpski tenisač dva puta je servirao za meč, no Zagrepčanin se oba puta izvukao te boljom igrom u tie-breaku odveo meč u odlučujući, treći set. Ćorić je poveo s 2:0, no nije izdržao. Nakon 4:3, dobio je još samo jedan gem pa je Lajović s dva nova breaka došao do pobjede.

Sutra će prvi nastup u Istanbulu ove godine imati i drugi nositelj, naš Marin Čilić. Nakon što je prethodno bio slobodan, u osmini finala protivnik mu je Damir Džumhur.