ATP: Ivo Karlović bez prilike za break pobijedio Bernarda Tomića u Torontu

Prvo kolo: Ivo Karlović - Bernard Tomić 3:6, 7:6(5), 7:6 (6)

Ivo Karlović/Getty Images

Ivo Karlović plasirao se u drugo kolo ATP-a u Torontu iz Masers serije 1000 pobijedivši Bernarda Tomića 3:6, 7:6(5), 7:6 (6). Karlović je se tako na najbolji mogući način revanširao Australcu za nedavni poraz u finalu Bogote.

Bila je to jedna od onih pobjeda u Karlovićevom stilu, 30 aseva i bez ijedne prilike za break! Tomić je u prvom setu od prilike za break iskoristio jednu i bez problema zadržao prednost.

U drugom i trećem setu više nije bilo prilika za break, Karlović je nakon prvog servisa imao 91 odnosno 96 posto osvojenih poena! Karlović je trinaestoj igri drugog i trećeg seta sačuvao mirnoću na početnom udarcu otvorivši si put u drugo kolo gdje ga čeka 12. nositelj Richard Gasquet.