ATP LONDON: poraz Dodiga i Mela

Ivan Dodig i Marcelo Melo su porazom otvorili posljednji Masters sezone koji se igra u londonskoj O2 Areni. U prvom kolu skupine Edberg/Jarryd igrali su protiv četverostrukih osvajača završnog Mastersa, braće Bryan.

Već u uvodnom gemu prvog seta Bryani su imali tri ‘break-lopte’, ali je Dodig ipak sačuvao svoj servis. Do nove prilike za ‘break’ Bryani dolaze u trećem gemu, ali su Dodig i Melo ponovno spasili svoj servis. Oba para su uspješno zadržala svoje servise te je pobjednike prvog seta odlučio ‘tie-break’. Spretniji su bili Bob i Mike Bryan te su sa 7:3 došli do prvog seta. Rezultatska neizvjesnost je izostala u drugom setu kojeg su nakon 22 minute igre osvojila braća Bryan te su tako došli do prve pobjede u skupini. Bio je ovo njihov deseti susret i sedma pobjeda američke kombinacije.

B. Bryan/ M. Bryan [3] – I. Dodig/ M. Melo [6]      7:6 (3), 6:0