ATP: Mate Delić i Ante Pavić okončali nastup u prvom kolu Umaga

Prvo kolo: Pablo Cuevas - Mate Delić 4:6, 6:4, 6:4, Horacio Zeballos - Ante Pavić 6:4, 6:7(2), 6:1

Ante Pavić/Getty Images

Mate Delić i Ante Pavić okončali su nastup u prvom kolu ATP-a u Umagu. Pavić je izgubio od Argentinca Horacija Zeballosa 4:6, 7:6 (2), 1:6, dok je Delića zaustavio Urugvajac Pablo Cuevasa 4:6, 6:4, 6:4.

Delić je bio blizu pobjede, hrvatski tenisač imao je break u trećem setu, a u idućem je gemu prokockao 40:15. Cuevas je kod 5:4 uspio opet oduzeti servis protivniku i tako stigao do pobjede.

Drugo kolo nije uspio dohvatiti ni Ante Pavić koji je također izgubio u tri seta. Iako je u drugom setu odigrao dobro i u trinaestoj igri stigao do seta (7:2) u trećem setu nije imao šanse. Zeballos je dvaput oduzeo Paviću servis i tako pobjegao na 5:0 i riješio pitanje pobjednika.