ATP Memphis: Ivo Karlović izborio četvrtfinale

Osmina finala: Ivo Karlović - Feliciano Lopez 7:6 (2), 6:4. Hrvatski tenisač skupio je 19 aseva uz 67 posto prvog servisa

Ivo Karlović/Getty Images

Ivo Karlović plasirao se u četvrtfinale ATP-a u Memphisu nakon pobjede nad drugim nositeljem Španjolcem Felicianom Lopezom 7:6 (2), 6:4. Karlović je odigrao još jedan odličan meč ne dopustivši suparniku da dođe u priliku za oduzimanje servisa.

Rezultat je bio 19 aseva hrvatskog tenisača uz 67 posto prvog servisa. Prvi set otišao je u trinaestu igru koju je relativno lako osvojio hrvatski tenisač. Karlović je u drugom setu propustio dvije prilike za break na početku, ali je suparniku oduzeo servis kod 4:4.

Karlovića u idućem kolu očekuje Jack Sock, 85. tenisača svijeta.